Fair Play Plus na targach
Polecamy
Fair Play Plus w prasie
 

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Witamy na stronach profesjonalnych rozwiązań utrzymania czystości.

Fair Play Plus Marek Krzemieniewski wśród członków 


Polskiej Izby Gospodarczej Czystości Od 2015 roku firma Fair Play Plus Marek Krzemieniewski stała się członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Jest to dla Nas bardzo ważne , aby spełniać Państwa oczekiwania i sprostać wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku branży utrzymania czystości.


Promocja Świąteczna Fair Play PlusFairPlayPlus


ECO LABEL dla Ghibli!

Marka maszyn czyszczących oraz urządzeń Ghibli otrzymała znak EcoLabel. Produkty Ghibli są przyjazne dla środowiska oraz spełniają kryteria unijne dotyczące produkcji urządzeń.
Maszyna czyszcząca Freccia 30 Touch


Ghibli Spa włoski producent maszyn czyszczących i urządzeń pomocnych w utrzymaniu czystości i higieny unowocześnia swoje urządzenia.
Pierwszą z nich jest maszyna Freccia 30 , która została wzbogacona o sensor włączający maszynę czyszczącą. Kolejnym wzmocnieniem jest zamontowanie gum osłonowych przy szczotce aby nie rozchlapywano wody.


ABC -Profesjonalnego sprzątania poziom III

Marki 27.06.2014


W ubiegły piątek w siedzibie firmy Fair Play Plus Marek Krzemieniewski Sp.J , odbyło się szkolenie organizowane przez wydawnictwo "Firma Sprzątająca" ABC - Profesjonalnego sprzątania poziom III
Bardzo miło było spędzić z Państwem czas oraz zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane w naszej siedzibie.

 
Nowe grafiki na samochodach dostawczych Fair Play Plus

Od 26.05.2014 roku mogą Państwo oglądać nasze auta dostawcze w nowej odsłonie. Mianowicie , zostały zmienione grafiki na naszych autach dostawczych na nowe. Mamy nadzieje, że wszytsko jest widoczne i Państwu się podoba.Szkolenie dla Firmy Praesiduim 19.05.2014
W dnia 19.05.2014 roku firma Fair Play Plus , przeprowadziła szkolenie dla firmy Praesidium , która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów. Grupa szkoleniowa liczyła 11 osób , byli to kierownicy obiektów na , których świadczona jest usługa sprzątania. Szkolenie dotyczyło uporządkowania wiedzy z zakresu podstaw sprzątania, nie tylko w teorii ale także w praktyce. Nasi trenerzy Teresa Brząkalik oraz Paweł Siedlecki, przekazali wiedzę oraz własne doświadczenia związane ze świadczeniem usługi utrzymania czystości.


ABC Profesjonalnego Sprzątania Poziom I28.03.2014
Szanowni Państwo!

 W ubiegły piątek 28 marca 2014 roku , w nowej siedzibie firmy Fair Play Plus mieszczącej się w Markach przy ul.Piłsudskiego 257 , odbyło się szkolenie z zakresu profesjonalnego sprzątania, organizowane przez Wydawnictwo Firma Sprzątająca. W szkoleniu brało udział 35 uczestników z całej Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodzenia odbytego szkolenia oraz zapraszamy na kolejne warsztaty , które będą odbywały się w firmie Fair Play Plus.
Zmiana siedziby firmy Fair Play Plus

Szanowni Państwo!


Uprzejmie informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem, ulega zmianie miejsce lokalizacji firmy. Od dnia 17.03.2014 roku zapraszamy do nowej siedziby mieszczącej się w Markach przy ul. Piłsudskiego 257.
Marek Krzemieniewski 
 
PRODUCENCI
Hi-Prem Ghibli hegos kiehl Buzil Royal logo_3m Tork katrin